Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  Eкономічна енциклопедія →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я


ДОМЕН

рос. домен (фр. domaine, від латин. dominium — володіння) — 1. Нерухоме май-но, земля, яка перебувала у власності феодала (короля, князя, герцога); джерело доходів держави в епоху феодалізму. У зв'язку з поширенням податкової форми одержання доходів держави Д. втратив своє значення. 2. Група ресурсів у мережі ЕОМ, що управляється з одного вузла зв'язку. 3. Предметна галузь в експертних системах. 4. Набір значень елементів даних одного типу у регуляційних базах даних, що являє собою одну колонку таблиці (відношення).

В iнших словниках: знайдено 8 збігiв


/УСЕ (Універсальний словник-енциклопедія)/
ДОМЕН у європ. середньовіччі частина помістя феодала, в якій він провадив власне господарство, використовуючи працю залежних селян.
ДОМЕННА ПІЧ піч стовбурного типу для виплавки чавуну із залізної руди; руду з коксом і флюсами засипають згори через т.зв. колошниковий …

/Орфографічний словник української мови/
ДОМЕН доме
ДОМЕННИК до
ДОМЕННИЙ до

/Українсько-російський словник/
ДОМЕННИК доменщик
ДОМЕННИЙ мет. доменный домений цех — доменный цех

/Словник іншомовних слів/
ДОМЕН домен; ч. (фр., від лат., володіння) 1. Спадкове земельне володіння короля у середньовічній Європі. 2. Частина вотчини феодала …
Латинська транскрипцiя: [domen]
→ ДОНГ рос. донг грошова одиниця Демократичної Республіки В'єтнам, поділяється на 10 хао або 100 су.
← ДОМАШНЄ ГОСПОДАРСТВО рос. домашнее хозяйство один із трьох основних суб'єктів економічної діяльності (держава, підприємства, домашні господарства). Охоплює економічні …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.