Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  Eкономічна енциклопедія →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я


КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ

рос. коммунальные тарифы система ставок, що їх встановлено за користування комунальними послугами або продукцією (електричною і тепловою енергією, газом, водою), міським транспортом, перукарнями тощо. К.т. є видом роздрібних цін; вони диференційовані для різних категорій споживачів: населення, комунально-побутових підприємств, підприємств громадського харчування, промисловості. Плату за комунальні послуги встановлюють за єдиними тарифами, які затверджуються Кабінетом Міністрів або місцевими органами влади. Для окремих категорій споживачів за рішенням парламенту, Кабінету Міністрів, обласних, міських та районних держадміністрацій можуть встановлюватись пільгові комунальні тарифи (напр., для малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, інвалідів праці і війни, необґрунтовано політичних репресованих тощо).
Латинська транскрипцiя: [komunalni taryfy]
→ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО рос. коммунальное хозяйство охоплює підприємства та організації із забезпечення комунальних і побутових потреб населення. Включає енергетичне …
← КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ рос. коммунальные услуги послуги, що надаються населенню відповідними структурами органів місцевого самоврядування, органами комунального …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.