Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  Eкономічна енциклопедія →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я


КОН'ЮНКТУРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

рос. коньюнктурные исследования (латин. conjunctura, від conjungo — поєдную, з'єдную) — система дій, заходів науково-дослідної діяльності, спрямованих на одержання достовірних інформаційних матеріалів про стан кон'юнктури товарного чи регіонального ринку, його регіональному перетині: про співвідношення попиту населення і пропозиції товарів і послуг, ступінь масовості попиту, відповідність обсягів, структури і якості товарної продукції обсягам, структурі і якості попиту, відповідність матеріально-технічної бази торгівлі потребам розвитку ринку тощо. Наявність даних про кон'юнктуру ринку дає змогу приймати рішення щодо поліпшення ситуації на ринку, забезпечення змагальності з конкуруючими фірмами і завоювання провідного положення на ринку, кращому задоволенню попиту населення і здобуттю вищих показників ефективності і прибутковості діяльності.
Латинська транскрипцiя: [konyunkturni doslidjennya]
→ КОНВЕЄР рос. конвейер 1. Технологія і технічні засоби, що дають можливість вести послідовну обробку і зборку шляхом переміщення виробу від одного …
← КОН'ЮНКТУРАСВІТОВОГО РИНКУ рос. коньюнктура мирового рынка співвідношення рівня попиту, пропозиції та цін на світових товарних і регіональних ринках, що характеризує умови …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.