Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  Eкономічна енциклопедія →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я


ЛІЗИНГ ЗВИЧАЙНИЙ

рос. лизинг обыкновенный лізинг, який відбувається за ініціативою лізингоодержувача після наданої ним пропозиції лізинговій компанії придбати у власність на лізингових засадах з переданням йому майна в оренду. При цьому дотримуються умови: компенсація лізингоодержувачем лізингодавцеві витрат, пов'язаних з придбанням майна у власність; забезпечення інвесторові прибутку у розмірах, не нижчих від процентів за звичайними банківськими кредитами; забезпечення обов'язкового виконання умови угоди про стан цільового використання майна на весь строк його перебування у власності лізингоодержувача.
Латинська транскрипцiя: [lizyng zvychaynyy]
→ ЛІЗИНГ ЗВОРОТНИЙ рос. лизинг возвратный 1. Вид фінансової лізингової угоди, за якою лізингодавець інвестує лізингоодержувача за умови продажу у власність …
← ЛІЗИНГ ЗА РАХУНОК ЗАЛУЧЕНИХ КОШТІВ рос. лизинг за счет привлеченных средств лізингові програми щодо реалізації масштабних дорогих проектів, які здійснюються за рахунок позик …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.