Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  УСЕ (Універсальний словник-енциклопедія) →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я Ь


АРМСТРОНҐ

I (Armstrong) Нейл, нар. 1930, америк. астронавт; перша людина на Місяці (20-21 07 1969). II (Armstrong) Луї (прізвисько Сечмо), 1900-71, америк. трубач і джазовий вокаліст; названий королем джазу; виступи у багатьох ансамблях, у музичних комедіях, фільмах (Гелло, Доллі). III (Armstrong) Джон, нар. 1922, америк. політолог; докторат у Колумбійському унів.; викладач порівняльної політології в унів. Колорадо, Колумбії, Вісконсину; дослідження у галузі совєтології: Укр. націоналізм. 1939-45; Рад. бюрократична еліта: випадок укр. номенклатури; Ідеологія, політика та управління в Рад. Союзі; Європ. адміністративна еліта; Нації до націоналізму.

В iнших словниках: знайдено 1 збіг

Латинська транскрипцiя: [armstrong]
→ АРНІКА трав'яниста рослина, поширена в Пн. Америці, у Європі й Азії; в Україні 1 вид - а. гірська, росте в Карпатах, цінна лікарська й технічна рослина.
← АРМАНЬЯКИ політична партія у Франції в 1-ій полов. XV ст. (роки столітньої війни), що воювала з англійцями та бурґундцями за вплив при королівському дворі; …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.