Домівка Про проект Зворотний зв'язок Пiдтримати проект

  
hohlopedia.org.ua →  УСЕ (Універсальний словник-енциклопедія) →  А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я Ь


ЕКСПРЕСІЯ

особлива виразність, підкреслена яскравість художнього твору чи окремих його компонентів; досягається за допомогою різних художніх засобів: тропів, стилістичних фігур, звукових повторів та ін.

В iнших словниках: знайдено 5 збігiв


/Словник синонімів Полюги/
ЕКСПРЕСІЯ (сила вияву почуттів) виразність. ЕПОХА (тривалий проміжок часу) доба, пора, вік, період, ера.

/Орфографічний словник української мови/
ЕКСПРЕСІЯ експре

/Українсько-російський словник/
ЕКСПРЕСІЯ экспрессия

/Словник іншомовних слів/
ЕКСПРЕСІЯ експресія; ж. (лат., вираження, від чітко вимовляю, зображую) виразність, підкреслене виявлення почуттів, переживань.

/Стилістичні терміни/
ЕКСПРЕСІЯ (лат. expressio — вираження) інтенсивна виразність тексту, що створюється фонетичними, лексичними, граматичними, стилістичними …
Латинська транскрипцiя: [ekspresiya]
→ ЕКСПРЕСІЯ ГЕНІВ процес транскрипції та вироблення закодованої геном ДНК, а у випадку кодуючих генів білка також трансляції матричної РНК і синтезу поліпептиду.
← ЕКСПРЕСІОНІЗМ напрямок у літературі, малярстві, музиці, театрі та кіно у 1-ій третині ХХ ст., найпоширеніший в Німеччині та Австрії після I Світової війни; …загрузка...© hohlopedia.org.ua - 2009 Інформація розміщується на сайті виключно для ознайомлення.